Witaj na stronie Ile-Kalorii!
Planowanie posiłków: Zaloguj się »

Kalkulator kalorii

Dowiedz się, w jaki sposób komponować posiłki oraz liczyć kalorie składników.

Serwis Ile-Kalorii udostępnia licznik kalorii, który umożliwia komponowanie posiłków i analizę kalorii i wartości odżywczych w nich zawartych. Każdy ułożony posiłek może otrzymać krótki link, pod którym będzie dostępny. Wpisując ten link do przeglądarki, wchodzi się na stronę www.ile-kalorii.pl z ułożonym posiłkiem. Dzięki temu, raz ułożony zestaw można analizować wiele razy i pokazywać innym osobom - wystarczy przesłać im link do posiłku, a natychmiast zobaczą ile kalorii, białka, węglowodanów, tłuszczu, cholesterolu i innych składników odżywczych zawiera posiłek. Taki link do posiłku można przesłać mailem, umieścić na swojej stronie lub blogu kulinarnym zwiększając tym samym wartość informacyjną strony.


Co należy zrobić aby ułożyć posiłek i pobrać link:
  • Za pomocą wyszukiwarki lub przeglądając kategorie, znajdź produkt, który chcesz wykorzystać w układanym posiłku.
  • Na liście produktów, każdy produkt ma przycisk "Dodaj" - należy na niego kliknąć aby dodać wybrany produkt do układanego posiłku.
  • Gdy ułożysz cały posiłek, kliknij na przycisk "POBIERZ LINK" który znajduje się nad wybranymi produktami, a uzyskasz bezpośredni link do ułożonego posiłku.
  • Skopiuj link do posiłku i koniecznie gdzieś zapisz, żeby układanie nie poszło na marne. Link jest krótki, ale pamiętaj, że ważne są duże i małe litery!
  • Gratulacje! Teraz możesz przesłać link do Twojego posiłku rodzinie i znajomym, a także umieścić go w Internecie, aby każdy mógł zobaczyć Twoją propozycję zdrowego dania.Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.