Polityka prywatności

Szanujemy Twoje prawo do prywatności. Ten dokument został opracowany by zaprezentować nasze stanowisko w sprawach gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o Użytkownikach naszego serwisu.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Użytkowników obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się zawsze na tej stronie. Wszelkie zmiany powodowane są rozwojem serwisu oraz zmieniającymi się technologiami. Zawsze mamy na uwadze ochronę danych osobowych naszych użytkowników.

Ostatnia aktualizacja: 29 września 2015 roku.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych, które zostały udostępnione nam przez Użytkowników.

Jakie dane użytkowników są zbierane przez nasze strony?

By korzystać z naszego serwisu nie trzeba podawać żadnych danych, jednak niektóre funkcje wymagają dodatkowych uprawnień, które wiążą się z posiadaniem konta. By założyć konto w serwisie należy podać adres e-mail, login oraz hasło. Podanie informacji jest dobrowolne. Użytkownik zawsze ma prawo poprosić o usunięcie jego konta.

Używane technologie nie zbierają same z siebie osobistych informacji. Posługują się jedynie plikami cookie i adresem IP w celach technicznych, na przykład przy zbieraniu informacji statystycznych.

Dane publiczne

Użytkownik w swoim profilu może podać dodatkowe informacje związane ze swoją osobą, takie jak: imię i nazwisko, itp. Podanie tych danych jest dobrowolne. Z uwagi na to, że są to dane publiczne, dostępne dla innych użytkowników serwisu, należy podawać je z rozwagą i pełną świadomością.

Prawa autorskie

Serwis ile-kalorii.pl może zawierać odnośniki do innych stron. Treści docelowe, zawarte na stronach do których odnoszą się te informacje są chronione prawem autorskim przysługującym ich twórcy i podlegają ochronie.

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność

Redakcja serwisu ile-kalorii.pl oraz jego użytkownicy nie odpowiadają za jakiekolwiek szkody wynikłe z korzystania z danych zawartych w serwisie. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość usuwania lub/i edycji treści a także blokowania i usuwania użytkowników, którzy naruszają regulamin serwisu.

Wyłączenie odpowiedzialności

Komentarze i opinie zawarte w serwisie ile-kalorii.pl są wyłączną własnością użytkowników, którzy je utworzyli. Serwis ile-kalorii.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

(Visited 72 times, 1 visits today)